PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Metoda volume řas uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientek a dokáže vykouzlit neuvěřitelný objem řas. Zároven je nošení těchto lehoučkých řas velmi pohodlné a šetrné k přírodním řasám. Tato metoda vydrží díky tenkému spoji mnohem déle než klasická metoda řasa na řasu.  

  • nejkvalitnější řasy s vysokým leskem a vějířovým efektem
  • unikátní lepidlo, které zůstává i po zaschnutí elastické a řasy tak zůstávají pružné
  • díky profesionální aplikaci individuálně na míru a patentovanému lepidlu vydrží bezkonkurenčně déle než běžné prodloužené řasy
  • řasy ze salonu Artemis vypadají báječně každý den

Metoda Volume spočívá v aplikaci 3-12 speciálních ultra tenkých a extra lehkých řas na jednu přírodní řasu pro vytvoření maximálního objemu. 

Sníte o dlouhých, hustých, přirozeně vypadajících řasách i bez řasenky? S profesionálním prodlužováním řas v salonu Artemis to lze. Dejte sbohem rozmazaným řasenkám či nalepovacím umělým řasám, které nevydrží déle než den a na první pohled působí uměle.
Tajemství profesionální techniky prodlužování řas v salonu Artemis spočívá v řasách té nejvyšší možné kvality s různou povrchovou úpravou a přirozeně vypadajících řasách různých délek, zatočení a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem na míru individuálně dle stylu a potřeb klientky.

 Díky různým délkám a zatočení řas a jejich správnému umístění umí stylistky například kulaté oko opticky prodloužit. Naopak přivřené oko nebo v případě, že řasy rostou směrem dolů, dokáží za pomoci většího zatočení řas oko krásně opticky otevřít. Vytvořit lze také sexy svůdné oči.

K aplikaci řas používáme výhradně lepidlo, které je vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje přísná zdravotní kritéria. Navíc toto patentované lepidlo, zůstává elastické, a proto vydrží na řasách opravdu dlouho a díky němu se řasy přizpůsobí vlastním a klientka je vůbec neucítí. Můžete se s nimi také bez obav sprchovat, cvičit, koupat i saunovat, a při tom si užívat dokonale zvýrazněných očí.
Pořiďte si neodolatelný pohled, který vás může zdobit po celý rok. I po ránu bez makeupu.